Yangın Kapısı Emniyet Kilidi | Yangın Kapısı Güçlendirme | Emniyet Kilidi

Yangın kapıları, bir binanın pasif yangın koruma sisteminin önemli bir parçasıdır. . Bununla birlikte, başarısız bir üründen ziyade elektrik kaçağı, çarpması gibi olaylar yangın kapısı tertibatını etkisiz hale getirebilir, bu da binanın sakinlerinin hayatını tehlikeye atabilir.

Kaliteli Yangın Kapısı Nasıl Anlaşılır ?

Etiketler var ve okunabilir.
Kapı veya çerçeve delik veya kopmaz.
Cam ve cam takım / cam boncuklar sağlam ve güvenli bir şekilde sabitlenmiştir.
Kapı, çerçeve ve donanım düzgün çalışıyor.
Kayıp veya kırık parça yok.
Kapı boşlukları izin verilen sınırlardadır.
Kapıya yakın / yaylı menteşeler çalışır durumdadır ve kapı kendiliğinden kapanmaktadır.
Koordinatör, kapıların uygun sırayla kapanmasını sağlar (yalnızca çiftler).
Kapak, kapalı konumdayken kendiliğinden kilitlenir.
Açılma işlemi, operasyona müdahale eden yardımcı donanım öğeleri ile donatılmamıştır.
Etiketi geçersiz kılan alan değişiklikleri yapılmadı.
Gerektiğinde, conta ve kenar contaları mevcut, sürekli ve bir yangın kapısı için uygun tiptedir.
Kapaktaki tabela kapı yüzünün% 5’inden daha azını kaplar ve mekanik bağlantı elemanları ile bağlanmamıştır.


Yangın kapınıza doğru kilidi monte ediyoruz. Denemeler yapıldıktan sonra yangın kapınızı daha güvenli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.  Yangın kapılarına monte edilebilen çeşitli kilit ve sürgüler vardır. Fakat bu kilitler yüksek güvenlik alanlarına sahiptir ve Profesyonelce yapılması gereklidir.

Kollu yangın kapısı ile kendinden kilitli askı kilidi olan kapılardaki kilit sistemleri uygun ve kullanışlı bir yangın çıkış kapı kilidi olarak yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu kilitlerin her biri montaj öncesi profesyonel ustalarımız tarafından kontrol edilmektedir, çünkü yanlış montaj sıfır bir yangın kapısı veya pahalı bir onarma işlemi anlamına gelebilir.
Dikkat edilmesi gereken şeyler asbest kapılardır. Mevcut kilitleme yerine uygun olarak yangın kapısı kilidi monte edilir. Varsayılan kilit sistemini değiştirirken kapının işleme alınmış hale getirilmesi ve yeniden kilitleme sistemi takılmadan önce, Kurumsal bir yangın şirketi tarafından değiştirilmesi veya yeni bir yangın kapısı ile değiştirilmesi gerekeceğinden, uzman servislere danışmak gerekmektedir. Yangın kapısının kilit sisteminin değiştirilmesi olması gereken montaj kurallarına uymak zorundadır yoksa ki montaj başarısız olabilir.
Herhangi bir sorun yada problem olduğunda, Coşkun Çilingir Servisi’ni arayın ve ilgili ekip arkadaşlarımızdan yangın kapısı kilitleme sistemleri ile ilgili sorduğunuz her soruya yanıt alabilirsiniz. . 15 yılı aşkın süredir kaliteli ve güvenli şirket olarak, Daima memnun olacağınıza emin olabilirsiniz, 0532 547 63 15 numaralı mobil servis numarasından arayınız.

 

2 thoughts on “Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Montajı

  1. Erenköy deki binamıza yaptırdık gayette memnunuz. Iyi bir firma güler yüzlü çalışanlar. Tavsiye ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir